Nový Zéland, Počáteční náklady

Letenka na Nový Zéland: ceny letenky se pohybuje od 29 000 mimo sezonu a v sezoně od 33 000 Kč. V případě, že využijete našich služeb a objednáte si letenku u naší společnosti, vždy získáváte něco zdarma. Více o aktuálních slevách a cenách letenek naleznete zde.
Dále potřebujete nějaké peníze do začátku, což je přibližně 2200 NZD. Těchto 2200 NZD by Vám mělo stačit na zaplacení všech počátečních nákladů. Doporučujeme dovézt 2200 NZD nebo ekvivalent této částky v jiné měně, kterou je možné směnit na Novém Zélandu ve velmi výhodném kurzu.
Počáteční náklady
NZD $180 - 400 transfer z letiště: jedná se o poplatek za dopravu do místa, kde budete pracovat. Poplatek není vždy stejný, záleží na lokalitě a druhu přepravy:
1. Osobní doprava (vyzvednutí zástupcem společnosti RTW na letišti, přejezd do místa práce. Délka jízdy je 6 hodin. Osobní přepravu je možné sjednat pro skupinu více jak 3 účastníků. Pro upřesňující informace kontaktujte naše zástupce v Česku Tel: (+420) 602409383 nebo emailem: ceskarepublika@rtwnewzealand.com.) Severní ostrov poplatek za dopravu NZD $200 - 300, záleží na přesné lokalitě a počtu přepravovaných osob. Jižní ostrov poplatek za dopravu NZD $300 - NZD $ 400 záleží na přesné lokalitě a počtu přepravovaných osob.
2. Doprava letecká – přelet s místní leteckou společností do místa práce a vyzvednutí zástupcem RTW na daném letišti. Délka letu je ve většině případech 55 minut. Cena letenky v rozmezí NZD $ 180 - 400. U letecké dopravy vám bude účtován poplatek za dopravu z letiště do místa ubytování cca 40km na Novém Zélandu NZD $50/osoba, za vyzvednutí našim pracovníkem. Letenky pro místní přelety musí být hrazeny v plné výši při rezervaci tedy před odletem na Nový Zéland. V případě, že není letenka uhrazena není možné garantovat její cenu. Cena letenek se odvozuje od data koupě (čím dříve koupíte tím levnější může být). Letenky jsou nevratné a není u nich možné měnit datum a čas odletu. Pro rezervaci letenek kontaktujte naše zástupce v Česku Tel:(+420) 602409383 nebo email: ceskarepublika@rtwnewzealand.com.

NZD $200 poplatek za pracovní povolení: (Work Permit) pro imigrační úřad na Novém Zélandu (tento poplatek platíte pouze v případě, že nemáte Working Holiday vízum!!)
NZD $80 - 140 za ubytování na týden.
NZD $ poplatek za naše služby: seznam našich služeb i s ceníkem všech služeb je na této stránce.

Cena za ubytování: odvozuje se od lokality ubytování a kvality. Záleží pouze na Vás, co zvolíte. Dále je potřeba počítat s platbou tzv. bondu (tj. záloha na ubytování). Bond je většinou stejný jako platba za ubytování, bývá však do NZD $100. Ubytování je zajištěno v takzvaných Backpackerech (ubytovna pro cestovatele z celého světa; spí více lidí v jedné místnosti a sdílí společné sociální zařízení), kempech, karavanech či pronájmem rodinného domu.
Doprava do práce: dopravu do práce si každý hradí sám, jedná se přibližně o NZD $3 - $5 NZD denně, záleží však na vzdálenosti. Nejlepším řešením je koupě automobilu. Ceny starších typů automobilů jsou na Novém Zélandu velmi nízké, již od NZD $600 se dá pořídit spolehlivé auto. Cena benzínu se pohybuje kolem NZD $2.20/litr.

Nový Zéland

Hlavní strana Nový Zéland
Základní informace
Fotoalbum
Počáteční náklady
Víza a imigrační kontrola
Ubytování
Nabídka pracovních míst
Popis pracovních míst
Kvalifikované práce
Studijní programy
Naše služby
Ceník našich služeb
Zkušenosti lidí
Rezervace letenek
Často kladené otázky
Kontaktní informace