Nový Zéland, Studijní programy

Jsme novozélandská společnost s více než 10-ti letými zkušenostmi v oblasti vzdělávání. Našim klientům poskytujeme kompletní služby. Během naší existence jsme pomohli mnoha studentům zařídit jejich studijně pracovní pobyty na Novém Zélandu a v Austrálii. Jsme ohodnocováni školami, proto jsou naše služby bezplatné*.

Shore English, Auckland
Tato škola byla založena v roce 1987. Je členem CRELS-NZ a má akreditaci NZQA. Jedná se o menší školu v klidné čtvrti Aucklandu velmi blízko pláží a obchodů, 15 minut autobusem od centra. Výhodou školy je její rodinná atmosféra, malé skupiny studentů ve třídě a dobré umístění. Minimální věk pro přijetí do studia na této škole je 18 let. Škola má víkendové rekreační programy i kombinaci studia s následnou praxí. Škola nabízí běžné druhy kurzů: půldenní, intenzivní, přípravné na zkoušky atd.. Nově škola nabízí výuku on-line na www.offshore-english.com. Další informace na oficiální stránce http://www.shore-english.co.nz.

ELA, The University of Auckland, Auckland
Jazyková škola při nejprestižnější novozélandské univerzitě se sídlem v centru města Auckland nabízí širokou paletu kurzů a univerzitní zázemí, kurzy 15 nebo 23 hod., přípravné kurzy ke zkouškám a ke studiu na univerzitě. Na škole se provádí mezinárodně platné jazykové zkoušky. Škola pořádá pro studenty víkendové výlety a sportovní aktivity. Kromě ubytování v rodině je možné bydlet i na koleji Railway Campus. Další informace jsou na  www.ela.auckland.ac.nz a www.auckland.ac.nz.


Language Schools New Zealand, Queenstown, Christchurch
Jedná se o středně velkou  jazykovou školu, partnerem je škola Worldwide School z Aucklandu. Má stejný program i ceny. Nabízí tedy i kombinace studia s Au-Pair, praxí ve firmě nebo na farmě a Combo kurzy. Queenstown je nejvýznamnější turistické centrum na Jižním ostrově v oblasti Jižních Alp. Jsou zde ideální možnosti pro výlety a dobrodružné sporty, hlavně lyžování a podobné zimní sporty. Škola má (v případě potřeby) česky mluvící poradkyni. Všechny ostatní informace jsou na oficiální stránce školy na adrese www.languageschool.co.nz.

Kavanagh Collage, Dunedin
Je to nejstarší katolická škola na Novém Zélandu. Dunedin je stodvacetitisícové město ležící na Jižním ostrově, je to vzdělávací centrum země. Na škole je 950 studentů a studentek ve věku mezi 13 až 18 lety, z toho asi 50 zahraničních studentů. Škola je bohatě vybavená počítači, knihovnou, tělocvičnou, posilovnou, sportovními potřebami, dílnami, vlastním divadlem a hudebními nástroji. Katolická orientace není podmínkou pro přijetí na školu, důležitá je alespoň průměrná znalost angličtiny. Studijní pobyt začíná intenzivním kurzem angličtiny ESOL, pak se zde studují běžné středoškolské předměty dle výběru s ostatními místními i zahraničními studenty ve smíšených třídách. Obvyklá doba studia je 6 měsíců až jeden rok. Minimální doba studia jsou 3 měsíce. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách s plnou penzí (bez příplatku). Dozor je zajištěn jak ve škole, tak i v rodině. Rodiče dostávají pravidelné zprávy o tom, jak se chováte :) Další informace na stránkách školy na adrese www.kavanagh.school.nz.

Total English, Wellington
Středně velká jazyková škola v centru hlavního města  Wellington s malými třídami. Tato škola nabízí kurzy půldenní, intenzivní, přípravné ke zkouškám a nebo ke studiu na univerzitě, pro učitele angličtiny a individuální výuku. Další informace na www.totalenglish.info

Pacific International Hotel Management School
Tato škola nabízí nejen kurzy angličtiny, ale i mezinárodně uznávané kurzy v hotelnictví a stolování s placenou mezinárodně uznávanou praxí! Studium na této škole je vhodné především pro absolventy hotelových škol s dobrou angličtinou (slovem i písmem). Další informace určitě naleznete na oficiálních stránkách školy na webové adrese www.pihms.ac.nz.

Nelson Marlborough Institute of Technology (NMIT)
Jedná se o velkou státní školu třetího stupně, kde ročně studuje kolem 400 zahraničních studentů. Vedle angličtiny je možnost tu studovat další odborné předměty jako jsou obchod, marketing, účetnictví, informatika, pohostinství, turismus a cestovní ruch, obory kuchař a další, v kurzech o délce trvání 18 týdnů až 2 roky. Škola má výborné zázemí pro studenty (odpolední, víkendové aktivy apod.) Dále v okolí města jsou velmi dobré podmínky pro brigádnickou práci v sadech, na vinicích, na farmách apod. Další informace o škole jsou na adrese www.nmit.ac.nz.

Doporučený postup v případě zájmu o studiu na Novém Zélandu:
1. Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy novyzeland@rtwnewzealand.com nebo telefonicky na telefonním čísle +420 602409383.
2. Společně pro Vás vybereme tu nejvhodnější školu a nejvhodnější kurz. Pokud již budete mít vybráno, vše se také trochu urychlí.
3. Následuje rezervace letenek (samozřejmě nejlépe na dobu, po kterou budete studovat).
4. V další fázi následujte vyplnění přihlášky do školy (nejlépe 1 až 2 měsíce před zahájením pobytu).
5. Podpis smlouvy o  studiu a zaplacení školného na účet školy.
6. Posledním krokem je potom podání žádosti o studentské vízum (nejpozději však 1 měsíc před odletem, při pobytu delším než 3 měsíce).

* Bezplatné služby platí pouze pro studia na Novém Zélandu a v Austrálii. Nikoliv pro pracovní programy na Novém Zélandu. Cena za tyto služby je individuální. Pro upřesnění ceny u jednotlivých kroků v postupu při zájmu o studia na Novém Zélandu nás kontaktujte na naši emailovou adresu novyzeland@rtwnewzealand.com.

Nový Zéland

Hlavní strana Nový Zéland
Základní informace
Fotoalbum
Počáteční náklady
Víza a imigrační kontrola
Ubytování
Nabídka pracovních míst
Popis pracovních míst
Kvalifikované práce
Studijní programy
Naše služby
Ceník našich služeb
Zkušenosti lidí
Rezervace letenek
Často kladené otázky
Kontaktní informace