Nový Zéland, Ubytování

Hotely a motely: Luxusní 5* a 4* hotely nabízejí skutečný komfort v cenové hladině od NZD $120 do NZD $400 za noc. Tyto ceny jsou zpravidla za pokoj pro jednu nebo dvě osoby. Pokud spí i třetí osoba, platí se často příplatek. Pro ty, kdo chtějí nalézt velmi dobrý komfort za přijatelnou cenu, doporučujeme hledat speciální nabídky. Ceny hotelů jsou rovněž sezónní záležitostí. Pokud přijíždíte mimo sezónu, budete zaplaveni speciálními nabídkami téměř všude. O něco nižší třídu tvoří 3* a 2* hotely jenž spadají do cen řádově od NZD $80 do NZD $140 za hotelový pokoj pro dva nebo tzv.Studio Room na motelu pro 2 až 3 osoby.

Ubytovny (Hostely a Backpakery) a kempy: Ubytovny nabízí ceny od NZD $20 do NZD $28 za lůžko na noc. Jedná se prakticky o to, že spí více lidí v jedné místnosti a sdílíte společné sociální zařízení. Tyto ubytovny často poskytují speciální týdenní sazby, jenž se pohybují v cenách od NZD $90 do NZD $140 za týden. Asi poslední variantou jsou kempy a karavany, kde lze spát ve stanu nebo v karavanu za cenu kolem NZD $10 na den. Výhodou těchto ubytoven je že potkáte mnoho lidí ze všech zemí světa. Je to rovněž dobrá příležitost pro komunikaci v angličtině. Někteří si tyto ubytovny tak oblíbí, že zůstávají. Nevýhodou je, že nemáte velké soukromí.

Ubytování v pronajatých bytech či domech: Chcete zůstat na Novém Zélandu déle? Pak je pro Vás toto asi nejlepším řešením. Týdenní nájem za osobu je od NZD $70 za týden, včetně elektřiny a vody. Je zpravidla požadovaná záloha ve výši jednoho týdenního nájmu (tzv.bond), záloha vám bude navrácena po ukončení vašeho ubytování. Základní výbavou je pouze v kuchyňská linka, sporák, lednice a lůžek.

Naše společnost zajišťuje ubytování k pracovním programům a to podle možností v daném období. Ve většině případů se jedná o ubytování na Backpackerech nebo v pronajatých bytech či domech. Po celý rok (téměř) je také možné si zajistit ubytování v karavanech, které mohou být umístěné přímo na farmách či vinicích, ale také v kempech. Cena za tento druh ubytování je od NZD $70 za týden.

Nový Zéland

Hlavní strana Nový Zéland
Základní informace
Fotoalbum
Počáteční náklady
Víza a imigrační kontrola
Ubytování
Nabídka pracovních míst
Popis pracovních míst
Kvalifikované práce
Studijní programy
Naše služby
Ceník našich služeb
Zkušenosti lidí
Rezervace letenek
Často kladené otázky
Kontaktní informace