Austrálie, Cenová kalkulace

Když počítáme celkové náklady cesty do Austrálie, musíme vzít v úvahu dvě hlavní části platby:

1) Platba školy:
Abyste zjistili cenu, musíte nejdříve vybrat kurz a danou školu. Platba každé škole se skládá z položek za:
- školné
- zápisné a materiály
- zdravotní pojištění (zdravotní pojištění - Overseas Student Health Cover (OSHC) je povinné a bez něho vám nebude uděleno studentské vízum. Toto pojištění je poskytováno Medibank Private a je splatné přímo škole spolu se školným a ostatními poplatky. Škola je povinná v zastoupení studenta poskytnout částku za zdravotní pojištění Medibank Private. Výše pojistného činí AU$28,50 na měsíc. Spočítejte počet měsíců, jak dlouho chcete studovat, prázdniny mezi kurzy (angličtina a odborný kurz) a násobte AU $28,50.)
- ostatní platby (další poplatky můžou zahrnovat náklady na zkoušky (poplatky za Cambridge testy), školní výlety, poplatky za doprovod, atd.)

Celkovou částku najdete v "Letter of Offer" který pro vás obstaráme my. Pamatujte si, když provádíte platbu na Australskou školu, musíte zaplatit poplatky své banky a ostatní poplatky.


2) Ostatní platby:
- poplatek za žádost o víza (v současné době stojí žádost o studentská víza AUD 430, což se rovná EUR 280. Tento poplatek je splatný přímo Australské ambasádě v zemi, kde o víza žádáte, případně zástupci RTW New Zealand Ltd., který bude vaši žádost podávat.).

Austrálie

Hlavní strana Austrálie
Naše služby v ČR
Základní informace
Jak začít?
Životní náklady
Jak si vrátit náklady?
Cenová kalkulace
Možnosti přivýdělku
Studentská víza
Přehled australských škol
Naše služby
Rezervace letenek
Často kladené otázky
Kontaktní informace