Austrálie, Jak začít?

1. krok: Výběr města, školy, kurzu, délky jeho trvání a termín začátku studia. Toto všechno si většinou klienti vyberou při první nebo druhé schůzce. Strávíme s Vámi tolik času, kolik bude třeba pro to, abyste si vybrali podle Vašich představ. Zdarma pro Vás vypracujeme konkrétní kalkulaci ceny. Dalším krokem je vyplnění přihlášky na školu, zároveň rezervujeme Vaši zpáteční / jednosměrnou letenku v závislosti na délce studia. Optimální je přiletět do Austrálie cca 1 týden před začátkem studia z důvodu aklimatizace. Zapíšeme Vás na Vámi vybranou školu. Do 1-2 pracovních dní obdržíme proforma faktury, “LETTER OF OFFER” obsahující přesnou cenu za studium.

2. krok: Platba školného, zápisného a OSHC bankovním převodem přímo na účet školy. Potvrzení o platbě školného pak donesete do kanceláře RTW New Zealand Ltd.. Po zaplacení školného, zápisného a OSHC obdržíme dokument “ ELECTRONIC CONFIRMATION OF ENROLMENT“ na základě kterého se žádá o víza ve Vídni (e-CoE formulář). Obvykle obdržíme e-CoE do 3 pracovních dní. V mezičase připravujete všechny ostatní dokumenty potřebné k podání žádosti o víza na Australské ambasádě ve Vídni.

3. krok: Podání žádosti o vízum ve Vídni (pro vyřízení je třeba počítat s časovou rezervou cca 3 - 5 týdnů). Lékařská prohlídka u vybraného lékaře určeného ambasádou (kontakt a ostatní informace včas obdržíte od našeho zástupce). Spolu s lékařskou zprávou a ostatními dokumenty odejde do Vídně i Váš cestovní pas.

4. krok: Po udělení víza přijdete do kanceláře RTW New Zealand Ltd. a obdržíte pas s vízem a ostatní důležité věci, jako je informační balíček pro lepší orientaci, australské číslo - mobilní SIM kartu, mapu Austrálie a dárek od nás. Také se dozvíte přesné informace o vašem ubytování v Sydney. Na tuto schůzku obvykle necháváme doručit Vaši letenku, kterou platíte převodem na účet.

Austrálie

Hlavní strana Austrálie
Naše služby v ČR
Základní informace
Jak začít?
Životní náklady
Jak si vrátit náklady?
Cenová kalkulace
Možnosti přivýdělku
Studentská víza
Přehled australských škol
Naše služby
Rezervace letenek
Často kladené otázky
Kontaktní informace