Austrálie, Naše služby v České republice

Jsme nezávislá vzdělávací agentura s 10letými zkušenostmi v oblasti vzdělávání. Našim klientům poskytujeme kompletní služby. Během naší existence jsme pomohli mnoha studentům zařídit jejich studijně pracovní pobyty v Austrálii a na Novém Zélandu. Jsme ohodnocováni školami, proto jsou naše služby bezplatné.

Standardní služby poskytované ve střední a východní Evropě
Nabízíme studium na mnoha různých školách, colleges, univerzitách apod. Naši klienti mají možnost si vybrat z vice než 150ti různých vzdělávacích institucí z celé Austrálie nebo Nového Zélandu. Jestliže si náš klient přeje studovat na škole, kterou v nabídce nemáme, není problém studium na dané škole individuálně zajistit.
Pomůžeme vám vybrat si vhodnou školu a vhodný kurz. Dále ošetříme všechny potřebné formality potřebné k zapsání na vybranou školu. V případě potřeby vám budeme asistovat při vyřizování uznávání kreditů za vaše předchozí vzdělání.
Disponujeme formuláři pro žádosti o víza a poradíme vám od prvního kroku, jako je vyplnění přihlášky, dáme vám instrukce jak postupovat, jaké dokumenty jsou potřebné ke kladnému vyřízení vaší žádosti. Samotnou žádost pak můžeme podat za vás.
Díky naší spolupráci s cestovní a leteckou agenturou Condor rezervujeme, objednáme a doručíme vaši letenku vždy za nejlepší možnou cenu.
Připravíme vás na to, co vás čeká v prvních týdnech pobytu pomocí našeho “Informačního Balíčku” pro lepší orientaci.
Nabízíme zdarma zajištění ubytování v Austrálii. Můžete si vybírat z možností jako je homestay, hostel nebo společné ubytování. Doporučujeme společné ubytování (“Share accommodation”). Jedná se o nejlevnější variantu. Zároveň si tak nejsnáze najdete nové kamarády.
Zajistíme vám vyzvednutí z letiště některým ze zástupců, pokud si to budete přát. Těm z vás, kteří mluvíte slušně anglicky, doporučujeme z letiště se dopravit vlakem, autobusem nebo taxi – ušetříte tak.

Služby našeho partnera v Austrálii
Nezávislé studentské centrum, umístěné přímo v centru města. Našim klientům a ostatním studentům poskytujeme plnou podporu během jejich studia v Austrálii. Kancelář partnera je otevřena od pondělí do pátku vždy mezi 10.00 a 17:30. V naléhavých případech nás můžete kontaktovat non stop na mobilním telefonu.

Standardní služby v Sydney
Poradenská a konzultační činnost kdykoliv během vašeho pobytu v Austrálii.
Pomoc při vyřizování daňového čísla, tzv. Tax File Number (registrace pro daňové účely).
Pomoc při prodlužování studijních pobytů v Austrálii nebo na Novém Zélandu.
ZDARMA Job service v nasi kancelari (o Garantujem pracovní nabídky pro naše studenty o Lokální telefonování zaměstnavatelům. Lokální faxování zaměstnavatelům. Pomoc se sestavením profesního životopisu. Tisk životopisu).
Daňové poradenství – pomoc při podávání daňového přiznání, resp. vyúčtování za daň z příjmů a to buď na konci finančního roku, nebo před odjezdem z Austrálie. Daňové přiznání je povinné. Musí ho podávat každoročně všichni pracující studenti.
Vyzvednutí z letiště po příjezdu do Sydney. Odvezeme vás přímo do místa ubytování.

Další služby v Sydney
Česko - Slovenský magazín –jediný časopis pro slovenské a české studenty a pro komunitu emigrantů. Časopis je zdarma, vychází jednou za měsíc. Můžete v něm nalézt mnoho zajímavých článků, které psali přímo studenti, novinky a zprávy z domova a z Austrálie, cestopisy z cest okolo Austrálie I z ostatních koutů Oceánie, Asie a Nového Zélandu, články o historii, články týkající se dění v Sydney, sportovní zprávy a další. Nejzajímavější částí je poslední strana, kde otiskujeme soukromou inzerci, kontakty na personální agentury, všeobecné informace, kontakty a odkazy na úřady atd.
Pravidelně pro studenty organizujeme megapárty, BBQ party a jiné kulturní akce, na kterých se můžete seznámit se zajímavými lidmi a získat užitečné informace ohledně ubytování, práce apod.
Zdarma použití počítače s ADSL připojením na Internet • Ukládání pošty, faxové služby a kopírovací služby za výhodné ceny.
Konzultace ohledně získání vystěhovaleckých víz (Permanent Residency) za pomoci našich spolupracujících imigračního agentů a právníků.

Austrálie

Hlavní strana Austrálie
Naše služby v ČR
Základní informace
Jak začít?
Životní náklady
Jak si vrátit náklady?
Cenová kalkulace
Možnosti přivýdělku
Studentská víza
Přehled australských škol
Naše služby
Rezervace letenek
Často kladené otázky
Kontaktní informace