Autorská práva

Veškerý obsah webových stránek www.rtwnewzealand.com je chráněn autorským zákonem a je majetkem webmastera, stejně tak jako je majetkem majitele stránek, společnosti RTW New Zealand Ltd.. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, údaje o cenách, informace, obchodní podmínky nebo ani další části serveru), nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu webmastera i majitele www stránek, společnosti RTW New Zealand Ltd.

Administrátor, webmaster, provozovatel tohoto webu si vyhrazují právo kdykoliv změnit obsah webu, a to i bez předchozího upozornění a varování. Autor těchto www stránek dále neručí za obsah zde uveřejněných informací.

Z této webové prezentace je striktně zakázáno jakékoli kopírování, stahování a další distribuce všech obrázků, informací a dalších souborů. Dále je zakázáno jakékoli kopírování a úpravy HTML kódu stránek nebo další distribuce částí tohoto webu bez souhlasu jak majitele (společnosti RTW New Zealand Ltd.), tak také autora těchto www stránek.

V případě jakéhokoli dotazu, prosby či žádosti o informace kontaktujte webmastera tohoto webu nebo majitele této webové prezentace.